Greater Noida, Gautam Buddha Nagar, Uttar Pradesh
GST No. 09GWVPS6630F1ZP
Call 08047680481 95% Response Rate
Send Enquiry
Minimum Order Quantity: 25000 Piece
Product Brochure
| Capacity | >360ml |
| Thickness | 300 GSM |
| Height | 5 Inch |
| Top Diameter | 3.5 Inch |
| Bottom Diameter | 2.5 Inch |
| Pack Size | 50 Piece |
| SIZE | 480 ML (16 OZ) |
| MATERIAL | PAPER |
| GSM | 300 |
| COVER | WITHOUT LID |
Additional Information:
View Complete details
Minimum Order Quantity: 200000 Piece
Product Brochure
| Capacity | >360ml |
| Thickness | >300 GSM |
| Height | >6 Inch |
| Top Diameter | 4 Inch |
| Bottom Diameter | 2.5 Inch |
| Cover | Without Lid |
| Color | Blue |
| Pack Size | 50 Piece |
| SIZE | 1000 ML (32 OZ) |
| GSM | 350 |
| USUGAE | COLD DRINK |
Additional Information:
View Complete details
Product Brochure
| Pattern | Printed |
| Type | Printed |
| Material | Paper |
| Size | 210ml |
| Usage/Application | Event |
| Color | Multicolored |
View Complete details