Greater Noida, Gautam Buddha Nagar, Uttar Pradesh
GST No. 09GWVPS6630F1ZP
Call 08047680481 95% Response Rate
Send Enquiry
Minimum Order Quantity: 35000 Piece
Product Brochure
| Capacity | 360ml |
| Thickness | 300 GSM |
| Height | 5 Inch |
| Top Diameter | 3.5 Inch |
| Bottom Diameter | 2.5 Inch |
| Color | Green |
| Pack Size | 50 Piece |
Established in 2021, Ecoplanet Paper Exporter is one of the leading Manufacturer and Trader of Paper Cup, Paper Food Container etc.
Additional Information:
View Complete details
Product Brochure
| Capacity | 250ml |
| Thickness | 250 GSM |
| Height | 4 Inch |
| Top Diameter | 3 Inch |
| Bottom Diameter | 2 Inch |
| Cover | Without Lid |
| Pack Size | 50 Piece |
| PAPER TYPE | NON SPECTRA |
| USUAGE | HOT & COLD |
| GSM | 270 |
| PATTERN | PRINTED |
| PACKET SIZE | 50 PCS |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 25000 Piece
| Capacity | 360ml |
| Thickness | 300 GSM |
| Height | 5 Inch |
| Top Diameter | 3.5 Inch |
| Bottom Diameter | 2.5 Inch |
| Cover | Without Lid |
| Pack Size | 50 Piece |
View Complete details